Wellness osobní trenér v České republice

zdravi fitness cviceni venku ceska republika

Osobní trénink pro dospělé

Ahoj!

Než začneš číst tento příspěvek, chci ti poděkovat, že sis udělal/a čas aby ses dozvěděl/a, kdo je wellnes trenér, co dělá a čím se zabývá.


venkovní trénink v České republice

Jmenuji se Marcos, je mi 28 let a jsem učitelem tělesné výchovy. Specializuji se na osobní tréninky pro dospělé s různými patologiemi.

Pomáhám lidem zlepšit jejich životní styl prostřednictvím tréninku, odpočinku a zdravých stravovacích návyků.

Protože ne každý může mít k dispozici osobního trenéra na dlouhou dobu, vytvořil jsem 3 měsíční tréninkový program, během kterého se dozvíš, jak se starat o své tělo- je to to nejcennější, co máme.

V rámci tohoto programu budeš mít více pohybu než dříve, naučíš se správně a zdravě stravovat a také organizovat a řídit svůj volný čas tak, abys mohl/a vykonávat tréninkový plán krok za krokem.


Kdy jsem začal s osobními tréninky?

Tomuto projektu se věnuji už pět let, s mou osobní značkou jsem začal v roce 2015 v Argentině v provincii Tucumán, kde jsem se narodil.

V roce 2017 jsem se přestěhoval do Španělska a nadále v projektu pokračoval. Také jsem zde absolvoval spoustu školení v oblasti trenérství, výživy a marketingu.

Během roku jsem pomohl více než 60 lidem, což jsem si dřív ani ve snu nedokázal představit.

Teď chci poznat českou kulturu a způsob jejího života, abych zjistil, zda se osobní trenér jako já hodí i sem a může pomoct dalším lidem. Doufám že ano, protože bych i nadále rád přispíval ke zlepšení kvality života a získání optimálního zdraví lidem jako jsi ty a dalš,í kteří čtou tento článek, aby si mohli užívat krásu života

Pokud se chceš o mně nebo o mém vzdělávacím programu dozvědět více, neváhej se na mě obrátit s jakoukoli otázkou, bez ohledu na to, kde jsi. Pracuji online, ale v případě, že bys chtěl/a nebo potřeboval/a trénink doma, rád k Tobě přijdu osobně

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.