Wellness osobní trenér v České republice

zdravi fitness cviceni venku ceska republika

Osobní trénink pro dospělé

Ahoj!

Než začneš číst tento příspěvek, chci ti poděkovat, že sis udělal/a čas aby ses dozvěděl/a, kdo je wellnes trenér, co dělá a čím se zabývá.


venkovní trénink v České republice

Jmenuji se Marcos, je mi 28 let a jsem učitelem tělesné výchovy. Specializuji se na osobní tréninky pro dospělé s různými patologiemi.

Pomáhám lidem zlepšit jejich životní styl prostřednictvím tréninku, odpočinku a zdravých stravovacích návyků.

Protože ne každý může mít k dispozici osobního trenéra na dlouhou dobu, vytvořil jsem 3 měsíční tréninkový program, během kterého se dozvíš, jak se starat o své tělo- je to to nejcennější, co máme.

V rámci tohoto programu budeš mít více pohybu než dříve, naučíš se správně a zdravě stravovat a také organizovat a řídit svůj volný čas tak, abys mohl/a vykonávat tréninkový plán krok za krokem.


Kdy jsem začal s osobními tréninky?

Tomuto projektu se věnuji už pět let, s mou osobní značkou jsem začal v roce 2015 v Argentině v provincii Tucumán, kde jsem se narodil.

V roce 2017 jsem se přestěhoval do Španělska a nadále v projektu pokračoval. Také jsem zde absolvoval spoustu školení v oblasti trenérství, výživy a marketingu.

Během roku jsem pomohl více než 60 lidem, což jsem si dřív ani ve snu nedokázal představit.

Teď chci poznat českou kulturu a způsob jejího života, abych zjistil, zda se osobní trenér jako já hodí i sem a může pomoct dalším lidem. Doufám že ano, protože bych i nadále rád přispíval ke zlepšení kvality života a získání optimálního zdraví lidem jako jsi ty a dalš,í kteří čtou tento článek, aby si mohli užívat krásu života

Pokud se chceš o mně nebo o mém vzdělávacím programu dozvědět více, neváhej se na mě obrátit s jakoukoli otázkou, bez ohledu na to, kde jsi. Pracuji online, ale v případě, že bys chtěl/a nebo potřeboval/a trénink doma, rád k Tobě přijdu osobně

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.